Jeśli jesteś zainteresowana/ny wsparciem nas darowizną, sponsoringiem czy zaangażowaniem we wspólny projekt – koniecznie do nas napisz fundacja@inspiring-girls.pl.

INSPIRING GIRLS POLSKA

Role model

Zaangażuj się jako role model i zainspiruj dziewczynki w Polsce! Podziel się swoimi doświadczeniami i zmotywuj dziewczynki do wyznaczania sobie własnych celów i wewnątrzsterowności. Zostań wzorem do naśladowania!

Dołącz do nas!

INSPIRING GIRLS POLSKA

Szkoły

Dzięki Inspiring Girls Polska dziewczynki w wieku 10-15+ mogą w swoich szkołach spotkać się z inspirującymi role models. Kobiety przychodzą osobiście lub biorą udział w spotkaniach online, aby porozmawiać z grupą dziewczynek o swoich doświadczeniach z życia zawodowego i osobistego.

Jak pokazują badania, spotkanie z inspirującą role model może znacząco wpłynąć na przyszłe wybory edukacyjne i zawodowe dziewczynek, a także dodać im odwagi w wytyczaniu ambitnych celów na przyszłość.

Dołącz do nas!

INSPIRING GIRLS POLSKA

Partnerzy

Naszą organizację chcemy budować w oparciu o pratnerstwo z instytucjami, fundacjami i firmami. Tylko wspólnymi siłami będziemy mogli inspirować dziewczynki w Polsce. Jeśli chcesz współtworzyć z nami Fundację i pomóc nam w finansowanie jej działań skontaktuj się z nami!

Możesz skontaktować się z nami wysyłając wiadomość na fundacja@inspiring-girls.pl