Inspiring Girls Polska to fundacja, która powstała, ponieważ u dziewczynek w wieku 10-15 lat znacząco spada poczucie pewności siebie oraz zaczynają na nie niekorzystnie działać stereotypy, które ograniczają ich wybory edukacyjne i zawodowe. Pragniemy pokazać im różnorodność wyborów i możliwości życiowych – zawody, ścieżki rozwoju, role. Podczas zajęć zachęcamy je do wewnątrzsterowności i słuchania siebie, by ich wybory życiowe płynęły z ich własnych przekonań, a nie presji zewnętrznej.

Tysiące kobiet robią niesamowite rzeczy, zmieniają świat, leczą, zarządzają, odkrywają – dziewczynki muszą się o tym dowiedzieć! Osobiste, bezpośrednie dawanie przykładu to najlepszy sposób na pokazanie dziewczynkom, że mają przed sobą całą paletę możliwości.

Dlatego nasza Fundacja zaprasza kobiety – role modelki, aby podczas spotkań na żywo oraz sesji online inspirowały najmłodsze pokolenie Polek.

Robimy coś, co z powodzeniem rozwija się już w innych krajach – inspirowanie dziewczynek w wieku 10-15+ lat poprzez łączenie ich z dorosłymi role models w szkołach i lokalnych społecznościach.

INSPIRING GIRLS POLSKA

Partnerzy

Naszą organizację budujemy w oparciu o partnerstwo z instytucjami, biznesem i organizacjami. Tylko wspólnymi siłami możemy inspirować dziewczynki w Polsce. Jeśli chcesz rozwijać z nami Fundację, chcesz wesprzeć nas darowizną, sponsoringiem czy zaangażować się we wspólny projekt – koniecznie do nas napisz fundacja@inspiring-girls.pl

INSPIRING GIRLS POLSKA

Role modelki

Zaangażuj się jako role modelka i zainspiruj dziewczynki w Polsce! Podziel się swoimi doświadczeniami i zmotywuj dziewczyny do wyznaczania sobie własnych celów i wewnątrzsterowności. Zostań wzorem do naśladowania!

Dołącz do nas

INSPIRING GIRLS POLSKA

Inspirowanie dziewczynek

Projekt obejmuje spotkania o charakterze mentoringowym w szkołach na terenie całej Polski z kobietami, które swoją pasją i determinacją mogą zainspirować dziewczynki do wyznaczania własnej drogi życiowej, poszerzania horyzontów w najróżniejszych ścieżkach rozwojowych i edukacyjnych, a także przyszłych rolach zawodowych.

Zaangażuj szkołę!